CBSDetektyw
Flowers

PRYWATNY DETEKTYW

ZDRADA W MAŁŻEŃSTWIE

Podejrzewasz swojego małżonka o ZDRADĘ? Zdaj się na naszego prywatnego detektywa.

Wydaje Ci się, że Twój małżonek Cię zdradza? Tylko jak to wykryć i udowodnić? A jeśli nie masz racji?

W tak delikatnej sprawie, dla własnego spokoju, wybierz profesjonalistów, którzy za Ciebie i dla Ciebie zweryfikują wierność Twojej drugiej połowy. Doświadczeni detektywi potrafią trafnie zebrać odpowiedni materiał, który odkryje przed Tobą prawdę, a jednocześnie nie zakłóci małżeńskiej relacji, jeśli zdrady nie ma.

Nasi detektywi skutecznie, a zarazem dyskretnie obserwują podejrzewanego o zdradę małżonka, a następnie z każdego swojego działania spisują szczegółowy raport. Tak więc, zamiast samodzielnie podpytywać znajomych i psuć atmosferę w swoim otoczeniu, lepiej weryfikację własnych podejrzeń pozostawić detektywowi, który dostarczy Ci suchych faktów.

OBIEKTYWIZM

Czy wiesz, że RAPORT PRYWATNEGO DETEKTYWA jest uznawany za dowód w sprawie rozwodowej z powodu zdrady?

Dokładnie tak – raport detektywa jest dowodem w sądzie. Samodzielnie zebrane dowody zdrady, przedstawione przed sądem, niestety nie zawsze są wystarczające. Podobnie występujący przed sądem świadkowie – nie zawsze są wiarygodni.

Natomiast raport sporządzony przez profesjonalnego detektywa jest często kluczowym dowodem w sprawie rozwodowej spowodowanej zdradą jednej ze stron. Co więcej, raport ten może być pomocny przy podziale majątku rozwiedzionych małżonków, a także przy ustaleniu władzy rodzicielskiej i wysokości alimentów na dzieci – raport działa wtedy na korzyść osoby poszkodowanej. Jednocześnie sam detektyw może występować w sądzie jako powołany przez jedną ze stron świadek.

DOŚWIADCZENIE

Co może wzbudzić Twoje PODEJRZENIA?

Posądzenie o zdradę może w zasadzie wywołać każda zmiana w zachowaniu małżonka, np.:

  • przesadne dbanie o własny wygląd,
  • poirytowanie i większa kłótliwość,
  • częste zamyślanie się,
  • przesadne zabieranie ze sobą wszędzie telefonu,
  • ukrywanie rozmów telefonicznych i smsów,
  • częstsze późne powroty z pracy,
  • tajemnicze spotkania ze znajomymi,
  • unikanie czułości,
  • spanie poza wspólną sypialnią itp.

Często zdarza się też tak, że pierwsze symptomy zdrady mogą wskazywać na kryzys w małżeństwie, który dopiero może doprowadzić do zdrady. Jeśli cokolwiek wzbudza Twoje podejrzenia, lepiej szybko pozbądź się tego uporczywego uczucia niepewności i poproś o pomoc naszego doświadczonego detektywa. Jesteśmy po to, aby w sposób profesjonalny dostarczyć w pełni potwierdzonych informacji, które pomogą Ci podjąć ważne życiowe decyzje – ratujące małżeństwo lub prowadzące do rozwodu. Wszystko po to, abyś mógł spać spokojnie.

PROFESJONALIZM