CBSDetektyw
Flowers

O nas

CBSDetektyw zostało utworzone we współpracy funkcjonariuszy służb specjalnych i policji. Firma specjalizuje się w ochronie i bezpieczeństwie w biznesie, ochronie bezpośredniej VIP, usługach kontrwywiadowczych, szkoleniach specjalistycznych, usługach detektywistycznych oraz w dziedzinie prawa.

Cechujemy się dyskrecją, anonimowością i rzetelnością. Zespół specjalistów, którzy mają na koncie liczne sukcesy zawodowe w pracy, w służbach, zawsze bezpłatnie doradzi w zakresie oferowanych przez Biuro usług.

Biuro również zapewnia naszym klientom bezpłatne doradztwo w zakresie prawa cywilnego oraz prawa karnego. Każdy przypadek rozpatrywany jest indywidualnie oraz z należytą starannością i profesjonalizmem. Firma współpracuje również z kancelarią prawną ,,PARTNET” której siedziba znajduje się w tej samej lokalizacji co CBSDetektyw.

Firma posiada wpis do rejestru działalności rejestrowanej o profilu detektywistycznym nr RD-7/2019 z dnia 22 stycznia 2019, ubezpieczenie OC oraz każdy detektyw posiada stosowną licencję.

CBSDetektyw Jarosław Misztak & Marek Czarnocki Spółka Cywilna,

Jarek Misztak 604 360 112

Adres 01-716 Warszawa ul. Władysława Broniewskiego 33 lok. 30